Ni̇lem Leke Çıkarma Si̇hi̇rbazı 750 Ml X 2 Adet

Stokta yok

26,34 33,35  (-21%)

100 TL üzeri kargo bedava!

Hafta içi her gün saat 16:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoda. Kargonun hareket etmesine kalan süre 11 saat 36 dakika 59 saniye

İade Garantisi

Koşulsuz şartsız memnun kalmadığınız tüm ürünlerde iade garantisi.

Güvenli Ödeme

Kolay ve güvenilir ödeme seçenekleri. Taksitli alışveriş imkanı.

Karşılaştır
STOK KODU: MG96894163 Kategori:

26,34 33,35  (-21%)

Açıklamalar

Ni̇lem Leke Çıkarma Si̇hi̇rbazı 750 Ml X 2 Adet

 

Kullanım Talimatı

Lekenin üzeri ıslak bir bez ile nemlendirilir. Leke Sihirbazı, lekenin üzerine püskürtülür. 2 dakika bekledikten sonra silinerek lekeli yüzey temizlenir.

-Kullanım alanları evsel ve endüstriyel boyutlu kullanımlar için hazırlanmış fonksiyonel riskleri minimize edilmiş her türlü kumaş ve giysi, kişisel, evsel, ürünlerin temizliğinde kullanılmak üzere özel yöntemlerle hazırlanmış ve tasarlanmıştır.

-Ürün etki alanı son derece geniştir. Mürekkep, mürekkepli kalemler, tükenmez kalem çeşitleri, pastalkalemler, mumlu kalemler, ipli kalemler, pilot kalemler, Asetat kalemler, yağlı/kirli çizgi taşları, sabun bazlı çizgi taşları benzerleri kuru boya içerikli malzemeler.

-Evsel kir ve lekeler, yemek yağları, yağ salça, krem, ruj lekeri, giysi üzerindeki yaka kol kirleri vücut etkisi ile oluşan kirlenme ve yağlanma renk bozukluğu (sararma/kararma), kan lekeleri önceden yıkanmamış ise çıkarmada kullanılır.

-Oto döşeme, kılıf, paspas, tavan kaplaması üzerinde oluşan kir ve lekelerin çıkarılmasında kullanılır. -Ürünü kullanmadan öce görünmeyen bir yerinde test edin.Oto yağ ve kirli yağlarını elbiselerinizden çıkarabilirsiniz.

-Ürün lokal ve genel uygulamalara elverişlidir, kullanım talimatını okuyunuz. Özeline münhasır uygulama önerileri ediniz.

-Ürünün kullanıldığı materyalleri atık bakiye bertarafı/uzaklaştırmak için mutlaka su ile durulamanız gereklidir.

-Uygulama yaptığınız giysi ürünleri diğer çamaşırlarınızla birlikte çamaşır makineniz de yıkayabilirsiniz.

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ni̇lem Leke Çıkarma Si̇hi̇rbazı 750 Ml X 2 Adet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Kategoriler

Ni̇lem Leke Çıkarma Si̇hi̇rbazı 750 Ml X 2 Adet

26,34 33,35  (-21%)

preloader